Nasi Klienci

Allinclusive
Portal wyselekcjonowanych ofert ALL Inclusive. Obsługa klientów poprzez Czat on-line
Hurtownie.pl
Portal Hurtownie.PL powstał w 1999 roku z myślą o wszystkich osobach związanych z działalnością hurtową - zarówno o właścicielach jak i kupujących. Stale ulepszany i rozbudowywany gromadzi obecnie ponad 40 tysięcy danych firm.
Net Holidays
NET HOLIDAYS to portal, gdzie znajdą znajdą Państwo wypoczynek, urlop i wakacje: romantyczny weekend w Paryżu, rodzinne wczasy w Turcji, nurkowanie w Egipcie, przygodę życia w Tajlandii. Państwa satysfakcja i zadowolenie są naszym głównym celem
Forumhotele
Serwis w którym uzytkownicy komentują i oceniają hotele, jakoś usług organizatorów, zamieszczają galerię zdjęć.
Grupa ABC
Firma Handlowa ABC jest obecna na polskim rynku od 1989 roku. Dzięki konsekwentnej polityce jakościowej, szybko rozwija się i obecnie jest partnerem jednych z największych firm w Polsce oraz w Europie.
R-Stone
Firma R-Stone świadczy usługi logistyczne i spedycyjne. Oferujemy transport drogowy, morski, lądowy, lotniczy
Delta-Travel
Specjalizujemy się w obsłudze klienta indywidualnego oraz grup w zakresie wczasów autokarowych, wycieczek objazdowych (samolot, autokar), wypoczynku ze zwiedzaniem oraz pobytów z dojazdem własnym w Bułgarii, Chorwacji, Grecji, Turcji, Hiszpanii, Włoszech w pełnym systemie rezerwacji on-line.
KPDF
KPDF to usługa dzięki której zamienisz zwykły PDF w atrakcyjną prezentację Twojej oferty na stronie www. Katalog PDF on-line pozwala na zaprezentowania w ciekawy sposób katalogu produktów, wizualizacji, czy innych treści dokumentów bez konieczności pobierania pliku przez klien